Teckningar

Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GÖSTA VON HENNIGS, BERTIL BULL HEDLUND, ERIC A. LEWENHAUPT, JOHAN PETER LERFÉN M.FL. teckningar, 14 st, studier och skisser, tusch/blyerts, varierande mått, oramade

Kuntoraportti

Slitage skador

384128

Päivämäärä:

2016-05-18