Teckningar
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GÖSTA VON HENNIGS, BERTIL BULL HEDLUND, ERIC A. LEWENHAUPT, JOHAN PETER LERFÉN M.FL. teckningar, 14 st, studier och skisser, tusch/blyerts, varierande mått, oramade
Kuntoraportti
Slitage skador
384128
Päivämäärä:
2016-05-18