Roland Svensson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Möja vinter", signerade Roland S, färglitografi, 1 numrerad 42/60, bildmått ca 33x19 resp 30x19 cm.
Läs mer
384133
2016-08-24