Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Möja vinter", signerade Roland S, färglitografi, 1 numrerad 42/60, bildmått ca 33x19 resp 30x19 cm.

Läs mer

384133

2016-08-24