Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svartlöga", signerad Roland S, 27/110, litografi, 1940-tal, bildmått ca 33x28 cm.

Läs mer

384143

2016-08-24