Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad Roland S, litografi med täckvitt, bildmått ca 15x19 cm.

Läs mer

Något vågigt papper, bristningar

384147

2016-08-24