Roland Svensson
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätläggning", signerad Roland S, 142/150, litografi, bildmått ca 24x35 cm.
Läs mer
384149
2016-08-24