Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätläggning", signerad Roland S, 142/150, litografi, bildmått ca 24x35 cm.

Läs mer

384149

2016-08-24