Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårutrustning" signerad Roland S, 49/50, litografi, bildmått ca 27x38 cm.

Läs mer

384150

2016-08-24