Roland Svensson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårutrustning" signerad Roland S, 49/50, litografi, bildmått ca 27x38 cm.
Läs mer
384150
2016-08-24