Roland Svensson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Förvårskväll / Vinterafton", signerad Roland S, 115/310, färglitografi, bildmått ca 26x48 cm.
Läs mer
384151
2016-08-24