Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Förvårskväll / Vinterafton", signerad Roland S, 115/310, färglitografi, bildmått ca 26x48 cm.

Läs mer

384151

2016-08-24