Roland Svensson
Valmis
2016-08-24
384155
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lotsbåten", signerad Roland S, 263/350, litografi, bildmått ca 14x41 cm.
Läs mer
Vågigt papper