Roland Svensson
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lotsbåten", signerad Roland S, 263/350, litografi, bildmått ca 14x41 cm.
Läs mer
Vågigt papper
384155
2016-08-24