Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lotsbåten", signerad Roland S, 263/350, litografi, bildmått ca 14x41 cm.

Läs mer

Vågigt papper

384155

2016-08-24