Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, VAMO, stolar, 4 st., Danmark, 1960-tal, ek med klädsel i textil, sitthöjd ca 45 cm
Visst slitage
384159
2016-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här