Johannes Andersen stolar

Johannes Andersen stolar
Johannes Andersen stolar
Johannes Andersen stolar
Johannes Andersen stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, VAMO, stolar, 4 st., Danmark, 1960-tal, ek med klädsel i textil, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

384159

2016-05-18