Reinhold Ljunggren Vinter portfolio

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (5) "Vinter", signerade 74/310, mapp innehållandes 5 litografier, bladstorlek ca 46x63 cm

384173

2016-05-19