Georg Pauli blandteknik
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): "Florens - Boboliparken (Giardino di Boboli", monogramsignerad i blyerts GP, betitlad Boboli, blandteknik på papper, ca 14 x 19,5 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
I passepartout, oramad
384179
2016-05-19