Georg Pauli blandteknik

Georg Pauli blandteknik
Georg Pauli blandteknik
Georg Pauli blandteknik
Georg Pauli blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): "Florens - Boboliparken (Giardino di Boboli", monogramsignerad i blyerts GP, betitlad Boboli, blandteknik på papper, ca 14 x 19,5 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

I passepartout, oramad

384179

2016-05-19