Svenska silvermynt

Svenska silvermynt
Svenska silvermynt
Svenska silvermynt
Svenska silvermynt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MYNT, 4 st, silver, Sverige, 16- och 1700-tal, 2 st, 2 marker, 1/3 riksdaler, 5 öre

Slitage

384191

2016-05-22