Urnor Holland

Urnor Holland
Urnor Holland
Urnor Holland
Urnor Holland
Urnor Holland
Urnor Holland

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 1 par, Holland, 1700-tal, fajans, dekor i blått av kartuscher av figurscener, höjd ca 23 cm

Nagg, glasyrnagg

384193

2016-05-18