Bergère Louis XVI-stil
2016-05-18
384194
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGÈRE, 1900-tal, Louis XVI-stil, skuren dekor, klädd i grönplysch, sitthöjd ca 38 cm
Klädsel med slitage