Bertil Linné oljemålning forsmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL LINNÉ (född 1913), Forell Jokken, olja på duk, signerad Bertil Linné, ca 38 x 55 cm

384195

2016-05-18