Järnsäng

Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÄRNSÄNG, med mässingsdelar, 1900-talets början, höjd 150, 205x108 cm

slitage skador

384208

2016-05-18