Kökspall

Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖKSPALL 1950-tal, utfällbara trappsteg, målade stålrör samt trä, höjd ca 63,5, basen 34 x 34 cm.

Fattas spärr vid trappdelen, bruks och åldersrelaterat slitage.

384216

2016-05-18