C-F Reuterswärd 3 grafiska blad
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), (3) kompositioner, två signerade och numrerade Reuterswärd HC III/XX, resp. VII/XX, färglitografi och färgserigrafi, bladstorlek 50x40 cm samt 55x45 cm, oramade
384224
2016-05-20