C-F Reuterswärd färglitografi

C-F Reuterswärd färglitografi
C-F Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Non-Violence, signerad och numrerad CFR 13/90, färglitografi tryckt på Johannot papper, bladstorlek 65x50 cm, oramad

384227

2016-05-20