Byrå
2016-05-18
384228
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, välvd front, räfflade dörrar med bakomliggande hyllinredning, vitmålad, guld, 71, 92x52 cm
Listdel saknas, slitage