Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, välvd front, räfflade dörrar med bakomliggande hyllinredning, vitmålad, guld, 71, 92x52 cm
Listdel saknas, slitage
384228
2016-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här