Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, välvd front, räfflade dörrar med bakomliggande hyllinredning, vitmålad, guld, 71, 92x52 cm

Listdel saknas, slitage

384228

2016-05-18