Skrivbyrå Karl Johan
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, troligen stockholmsarbete i Karl Johan, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 100, 110x52 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Inredningen saknar en dragknopp, delvis blekt, smärre ytskador o fanérskador
384247
2016-05-19