Gunnar Zetterström

Gunnar Zetterström
Gunnar Zetterström
Gunnar Zetterström
Gunnar Zetterström

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Skeppsbron signerad, olja på pannå, ca 41 x 60 cm

384251

2016-05-18