Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

SPEGEL, oscariansk, sent 1800-tal, förgylld, krön med fåglar, 220x73 cm

Vissa skador

384282

2016-05-19