Stig Blomberg

Stig Blomberg
Stig Blomberg
Stig Blomberg
Stig Blomberg
Stig Blomberg
Stig Blomberg

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

STIG BLOMBERG (1901-1970): Ryttare på vagn,
signerad och numrerad Stig Blomberg 1/16, guldpatinerad brons, höjd inklusive träsockel 12 cm,
Gjutarmärkt H Bergman

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

384287

2016-05-23