Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG BLOMBERG (1901-1970) Ryttare,
signerad och numrerad Stig Blomberg 4/8, guldpatinerad brons, längd 15 cm,
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
384291
2016-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här