Stig Blomberg

Stig Blomberg
Stig Blomberg
Stig Blomberg
Stig Blomberg
Stig Blomberg
Stig Blomberg

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STIG BLOMBERG (1901-1970) Ryttare,
signerad och numrerad Stig Blomberg 4/8, guldpatinerad brons, längd 15 cm,

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

384291

2016-05-23