Uno Vallman oljemålning
2016-05-19
384321
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 44, olja på duk,53x70 cm