Stolar Louis XVI-stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 8 st, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, Frankrike, gråmålade, grön plyschklädsel, sitthöjd ca 47 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
384332
Päivämäärä:
2016-05-19