Stolar Louis XVI-stil

Stolar Louis XVI-stil
Stolar Louis XVI-stil
Stolar Louis XVI-stil
Stolar Louis XVI-stil
Stolar Louis XVI-stil
Stolar Louis XVI-stil
Stolar Louis XVI-stil
Stolar Louis XVI-stil
Stolar Louis XVI-stil
Stolar Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 8 st, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, Frankrike, gråmålade, grön plyschklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

384332

Päivämäärä:

2016-05-19