Kryddhylla Reda

Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRYDDHYLLA, Orrefors, 1930-tal, "Reda", totalt 10 skäppor i pressglas, höjd 12, 96x18 cm

Vissa nagg, lock saknas

384340

2016-05-19