Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
KJELL ENGMAN, skulptur, "Gambler", glas, Kosta Boda, 89, numrerad 3/30, i form av fåtölj i färger, signerad 2252989002 KOSTA BODA K.ENGMAN EDITION 3/30 89. höjd ca 20 cm
384342
2016-05-19