Arne Jacobsen Myran stolar

Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st., Myran, modell 3100, 1950/60-tal, märkta FH Danmark, svartlackerade, trebent underrede i stål, sitthöjd ca 43 cm

Senare bemålade, sprickor i midjan, fanérskador, slitage, färgbortfall

384353

2016-05-19