Vitrinskåp
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKÅP, senbarock, med vitrindörrar, 1700-tal, fanerade med bl.a. ek valnöt, höjd 256, 167x52 cm, nyckel finns
Slitage, smärre fanérskador, renoverat och kompletterad med bl.a. senare jugendbeslag
384360
2016-05-19