Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

9 000 SEK

12 000 SEK

SKÅP, senbarock, med vitrindörrar, 1700-tal, fanerade med bl.a. ek valnöt, höjd 256, 167x52 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanérskador, renoverat och kompletterad med bl.a. senare jugendbeslag

384360

2016-05-19