Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), Lärkfalk, sigillstämplad, signerad Karl Mårtens, HC XlX/XXXX, färglitografi, bladstorlek 44 x 30 cm
384368
2016-05-19