Konsolbord
2016-05-19
384372
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSOLBORD med SPEGEL, 1900-tal, förgyllt, med stenskiva, dekor i form av putto, höjd 77, 80x27 cm spegelns mått 98x60 cm
Skivan med rester av lack