Sam Francis litografi
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SAM FRANCIS (1923-1994), Untitled, färglitografi, 1986, ur sviten Michel Waldberg: Poèmes dans le ciel, signerad och numrerad Sam Francis 52/100, bladstorlek 76x56 cm
LITTERATUR: Lembark L270
384410
2016-05-20