Sam Francis litografi

Sam Francis litografi
Sam Francis litografi
Sam Francis litografi
Sam Francis litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

SAM FRANCIS (1923-1994), Untitled, färglitografi, 1986, ur sviten Michel Waldberg: Poèmes dans le ciel, signerad och numrerad Sam Francis 52/100, bladstorlek 76x56 cm
LITTERATUR: Lembark L270

Zustandsbeschreibung

384410

2016-05-20