Cecilia Haupt grafiskt blad
2016-05-19
384418
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): "Längtans landskap", signerad Cecilia Haupt, numrerad 1/50, gicleetryck, bladstorlek 59x109 cm