Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965), "Before and after" , signerad och numrerad 5/8, litografiskt tryck på plexiglas, 70x70 cm
Baksida med smärre slitage
384427
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här