Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZENITH, armbandsur, stål och gulddoublé, 1990-tal, quartz, dag, datum, månad- och månfasindikering, safirglas, refnr: 19.0090.393, läderband
Ej funktionstestad, bruksslitage
384431
2016-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här