Zenith Primero herrarmbandsur
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ZENITH, armbandsur, boett i stål och guld, El Primero, Pacific, 1990-tal, automatiskt urverk, svart urtavla, chronograf, centrumsekund, datum, safirglas, originallänk i stål och guld, refnr: 590010.400, diameter 39 mm, originalbox
Ej funktionstestad, bruksslitage
384432
2016-05-23