Maurice Lacroix herrarmbandsur
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAURICE LACROIX, armbandsur, stål, 2000-tal, quartz, chronograf, vit urtavla, romerska siffror, datum, safirglas, refnr: MI5017, serienr: AC54360, läderband original med viklås, box (ej original)
Ej funktionstestad, ej orginalbox, bruksslitage
384434
2016-05-23