Johan van Holst akvarell

Johan van Holst akvarell
Johan van Holst akvarell
Johan van Holst akvarell
Johan van Holst akvarell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHAN VON HOLST (1841-1917): Kappsegling, signerad J. von Holst och daterad 1886, akvarell 12x17 cm

384470

2016-05-19