Industrihylla

Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRIHYLLA med smålådor, 1900-talets mitt, målat järn, höjd ca 210 samt 98 x 51 cm

Saknar lådor, rostangrepp, bruks- och åldersrelaterat slitage

384476

2016-05-19