Göran Brunius pastell

Göran Brunius pastell
Göran Brunius pastell
Göran Brunius pastell
Göran Brunius pastell
Göran Brunius pastell
Göran Brunius pastell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Fårö" monogramsignerad GB samt Göran Brunius, olja på duk, ca 68x98 cm

384477

2016-05-19