KG Bejemark

KG Bejemark
KG Bejemark
KG Bejemark
KG Bejemark
KG Bejemark
KG Bejemark

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KG BEJEMARK (1922-2000): Siri Derkert,
signerad och numrerad KGB 1/5, patinerad brons, höjd inklusive sockel ca 20 cm.

384491

2016-05-24