Roland Svensson
2016-05-24
384494
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsvy i vinterskrud, signerad Roland S, 270/310, färglitografi, ca 22x40 cm