Arne Nilsson oljemålning

Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ARNE NILSSON (född 1925): "Första Snön", signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 67x92 cm

Zustandsbeschreibung

384495

2016-05-24