Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ARNE NILSSON (född 1925): "Första Snön", signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 67x92 cm
Zustandsbeschreibung
384495
2016-05-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner