Louis Bastin

Louis Bastin
Louis Bastin
Louis Bastin
Louis Bastin
Louis Bastin
Louis Bastin
Louis Bastin
Louis Bastin
Louis Bastin
Louis Bastin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS BASTIN (1912-1979): (4) färgetsningar, signerade och numrerade, ca 13x9 - 11x21 cm

384496

2016-05-24