Tipp & Co Phantom
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TIPP & CO PHANTOM CABRIOLET, 1950-tal, öppen sportbil med förare, lackerad plåt i guldfärg, litograferad inredning, rattstyrning, batteridriven, märkt baktill "TCO 960", längd ca 35 cm
Smärre skador, batterifunktionen ej prövad
384502
2016-05-19