Tipp & Co Phantom

Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom
Tipp & Co Phantom

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

TIPP & CO PHANTOM CABRIOLET, 1950-tal, öppen sportbil med förare, lackerad plåt i guldfärg, litograferad inredning, rattstyrning, batteridriven, märkt baktill "TCO 960", längd ca 35 cm

Smärre skador, batterifunktionen ej prövad

384502

2016-05-19